Farba GK Hair Juvexin Cream Color z keratyną

Farbowanie włosów to jedna z najczęściej wybieranych usług w salonach fryzjerskich. Efekt zabiegu zależy od wielu czynników, a obok umiejętności specjalisty, równie istotne jest dobranie odpowiedniej farby. GK Hair Juvexin Cream Color to produkt, który doskonale sprawdzi się w tym przypadku, ponieważ w przeciwieństwie do wielu innych farb - ten model jest bezpieczny dla włosów każdego typu. Odżywia włosy, głęboko wprowadza pigment i pokrywa 100% siwych włosów. To produkt używany przez profesjonalistów!

Farba GK Hair Juvexin Cream Color
obrazek prezentujacy

Czym wyróżnia się farba do włosów GK Hair Cream Color?

Głównym atutem farby GK Hair Juvexin Cream Color jest przede wszystkim możliwość użycia na włosach każdego typu, co można zawdzięczać innowacyjnej formule produktu. Znajdujący się w jego składzie juvexin naprawia włosy od wewnętrznej i zewnętrznej strony, a także zabezpiecza przed uszkodzeniami. Ceramidy natomiast wprowadzają pigment i nie doprowadzają do blaknięcia koloru. Dodatkowo nawilżają i wzmacniają włosy. Efektem jest trwały kolor i niesamowity połysk, a także większa miękkość.

GK Juvexin Cream Color - stosowanie farby

Stosowanie farby GK Juvexin Cream Color nie jest skomplikowane. Wedle zaleceń producenta, farbę należy mieszać z oksydantem w stosunku 1:1,5. Przy silnym rozjaśnianiu najlepiej wybierać aktywator 40 volume i aplikować na 40-50 min, w przypadku średniego rozjaśniania sprawdzi się oksydant 30 volume na 40 min, a przy niewielkim rozjaśnieniu - 20 volume na 30 min. Chcąc koloryzować włosy ton w ton najlepiej wybrać aktywator 10 volume na 30 min dla odrostów i 20 min dla reszty włosów.

Gdzie kupić farbę do włosów GK Hair Juvexin Cream Color?

GK Hair Juvexin Cream Color to produkt profesjonalny, przeznaczony do użytku w specjalistycznych salonach. Warto kupować farbę wyłącznie u sprawdzonych dostawców, ponieważ preparaty tego rodzaju muszą być dobrze przechowywane - w przeciwnym wypadku środek może zatracić swoje właściwości. W sklepie tylkowlosy.pl możesz zamówić GK Hair Juvexin Cream Color mając pewność otrzymania produktu efektywnego i oryginalnego, jednocześnie ciesząc się konkurencyjną ceną i profesjonalną obsługą klienta.